Впевненість в собі – ключ до успіху. Якщо для впевненості Вам не вистачає наявності гарних зубів, ми це вирішимо швидко і ефективно за допомогою керамічних вінірів. У нас в роботі використовується технологія цифрового дизайну майбутньої посмішки клієнта.
Чи варто встановлювати вініри, якщо зуби здорові, але їх колір та форма неідеальні?
Здорові білі рівні зуби – ознака успішної людини. Ми радимо вініри усім, хто має естетичні проблеми із зубами. Наприклад, темний колір емалі, який не відбілюється, численні пломби та реставрації зубів, тріщини, сколи, потертості, діастеми, треми (проміжки між зубами). Керамічні вініри легко виправлять будь-яку з цих проблем і змусять усмішку сяяти.
Чи можуть керамічні вініри відклеїтися?
Ні. За умови використання кофердаму (ізоляція зубів спеціальною латексною завісою), якісних матеріалів, клеїв та скурпульозному дотриманні усіх етапів адгезивної підготовки, ваші вініри ніколи не відклеються. Наша клініка дає додаткову гарантію на вініри.
Наскільки сильно потрібно спилювати зуби перед встановленням вінірів?
Існують випадки, коли зуби взагалі не спилюють. Хоча зазвичай все ж доводиться зішліфовувати поверхню зуба на товщину вініра. Чим тонший шар зуба спиляно, тим тонший вінір потрібно виготовити. Товщина ультратонких вінірів коливається від 0,3 мм до 1 мм. Ми використовуємо операційний мікроскоп при підготовці зубів та встановленні вінірів. Збільшення у 26 разів дозволяє проводити роботу з ювелірною точністю.
Чи не потріскають такі тонкі вініри?
Вініри крихкі лише до моменту їх встановлення. Після приклеювання вони утворюють монолітне з’єднання з емаллю зуба, яке зберігає міцність на десятки років.
Скільки вінірів потрібно встановлювати?
Залежить від мети та клінічної ситуації кожного пацієнта. Стандарт – 10-12 вінірів на верхній щелепі (видима зона посмішки). Часто спеціалісти нашої клініки виконують роботу із повним перекриттям всіх 28-ми зубів та реконструкцією прикусу. Рідше – достатньо 4-6 вінірів на передніх зубах, щоб змінити зовнішній вигляд пацієнта.
Чи можна використовувати електричну щітку на зубах з вінірами? Чи можуть вініри через це відклеїтися?
Можна використовувати будь-яку щітку для чищення зубів. Якісно зроблені вініри можна чистити ультразвуковими, електричними та механічними щітками.
Як часто потрібно міняти вініри? Скільки часу вони простоять?
Середній термін служби вінірів – 10-20 років. Проте якісні роботи відмінно служать значно довше.
Чи можна зробити вініри сліпучо-білими?
Все залежить від смаку клієнта. Проте ми не рекомендуємо вініри найсвітліших тонів, оскільки переконані, що справжня естетика – білі, але природні зуби.
Чи можна встановлювати вініри якщо на зубах є пломби?
Пломби – одне з показань для встановлення вінірів. На відміну від композитних пломб, керамічні вініри зберігають стабільний блиск, колір та форму. За наявності фотополімерних пломб потрібно провести попередню ревізію каріозних процесів, при потребі замінити старі пломби.
Для чого потрібен мікроскоп при встановленні вінірів?
Мікроскоп переводить встановлення вінірів на зовсім інший рівень якості. За його допомогою можна побачити щонайменші деталі та зміни. Наша клініка перша у Львові почала використовувати мікроскоп в ортопедичній стоматології.
Чи можуть вініри створити штучний вигляд зубів?
Наша клініка займається також перероблюванням вінірів. Так буває, що пацієнти котрі раз зекономили на вінірах звертаються до нас із проханням створити натуральну посмішку. Моделювання природної посмішки вимагає справжньої майстерності.
Чи можна приміряти вініри перед початком роботи?
Це обов’язковий етап. Перед початком роботи ми проводимо виготовлення макету ваших майбутніх зубів. Також проводимо Digital Smile Design для моделювання ідеальної посмішки.
Чи можна змоделювати цифрову 3D модель вінірів перед їхнім встановленням?
Уже понад два роки у наших техніків є система, яка «сканує» зуби, будуючи їхню 3D модель.Проте навіть найсучасніше обладнання має межі своїх можливостей і не може до кінця замінити людську професійність та знання. Ми поєднуємо машинну та людську працю для задоволення потреб кожного пацієнта.