Все про брекети та їх систему!

За способом фіксації брекети поділяються на:
⏺ вестибулярні – кріпляться з зовнішнього боку зубів і завдяки такому розташуванню доволі сильно тиснуть на зубний ряд та ефективно виправляють дефекти прикусу;
⏺ лінгвальні – кріпляться до внутрішньої поверхні зубів, 🦷 а отже абсолютно непомітні, але складніші в догляді, можуть відчутно травмувати язик та ясна й спричиняти порушення дикції.

За матеріалом:
⏺ металеві – надійні, ефективні та відносно недорогі, але, будемо відверті, дуже помітні;
⏺ керамічні – майже непомітні завдяки тому, що їх підбирають під колір зубної емалі, міцні, гарно кріпляться до зубів та не травмують ясна, але мають доволі високу вартість та потребують більш тривалого носіння для досягнення результату;
⏺ сапфірові – прозорі та блискучі, адже виготовляються з монокристалічного сапфіру, гарно підходять тим, в кого від природи світлі зуби, але за рахунок більшого тертя між пазом брекета та дугою, нормалізація прикусу відбувається повільніше, ніж у металевих.

За способом кріплення дуги у паз брекета:
⏺ лігатурні – дуга кріпиться до брекету гумовим фіксатором (лігатурою);
⏺ безлігатурні (самолігуючі) – більш сучасний варіант, де дуга проходить всередині брекета, адже він відкривається і закривається, як замок.

Варіацій багато, але не варто шукати відповіді на питання «яка брекет-система найкраща» в інтернеті та серед знайомих.

Вас лікуватиме не брекет-система, а лікар, і саме від його досвіду, навичок і вмінь залежить результат лікування. А отже і останнє слово при виборі брекет-системи повинне залишатися за лікарем.

Записуйтеся на консультацію, щоб розпочати свій шлях до рівних зубів та посмішки, яку більше не захочеться ховати від оточуючих.

    Залишити коментар

    Your email address will not be published.*

    Зателефонувати